Telefón

+421 915 267 491

Email

masazekynek@gmail.com

Termín

Na objednávku

Či už ste nadšeným tenisovým hráčom alebo vášnivým golfovým hráčom, možno ste sa už stretli s bolesťou lakťa. Tenisový a golfový lakeť sú častými problémami, ktoré môžu ovplyvniť výkon aj radostný zážitok z týchto športov. Dlhodobá opakovaná záťaž môže spôsobiť nepríjemné bolesti, ktoré nás môžu obmedziť v každodenných aktivitách. Našťastie tu je riešenie, ktoré môže priniesť úľavu a vrátiť nás na naše obľúbené ihriská – ošetrenie rázovou vlnou s diatermiou.

Čo je tenisový a golfový lakeť?

Sú to zápalové stavy, ktoré postihujú šľachy, ktoré sa pripevňujú na vonkajšiu (tenisový lakeť) alebo vnútornú (golfový lakeť) časť lakťa. Tieto bolesti môžu byť spôsobené nadmerným opakovaným zaťažovaním a pohybom, ktorým sú tenisoví a golfoví hráči často vystavení.

Rázová vlna s diatermiou je moderná a revolučná terapia, ktorá sa stala veľmi populárnou vo svete športovej medicíny. Táto kombinácia terapií je účinným spôsobom liečby tenisového a golfového lakťa a iných zápalových stavov.

Pri ošetrení rázovou vlnou s diatermiou sa odborník postará o to, aby bol aplikovaný tlak rázovej vlny a diatermický prúd presne na postihnutú oblasť. Táto kombinácia terapií pomáha zmierniť zápal, stimuluje hojenie a obnovuje funkciu šľachy.

👉 Zmierni bolesti

👉 Urýchli hojenie

👉 Neinvazívne ošetrenie

Získajte späť kontrolu nad svojím športovým životom. Bolesť tenisového alebo golfového lakeťa nemusí byť niečo, s čím sa musíte zmieriť. S ošetrením rázovou vlnou s diatermiou môžete získať úľavu a vrátiť sa späť k Vášmu obľúbenému športu.

Odporúčané články

Zanechať komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *